Dom

Shenzhen Hua Xuan Yang Electronics Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen Hua Xuan Yang Electronics Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Shenzhen Hua Xuan Yang Electronics Co.,Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Współpracujemy z Hua Xuan Yang głównie dzięki ich profesjonalizmowi, ich zdecydowanej reakcji na dostosowanie potrzebnych produktów, zaspokajaniu wszystkich naszych potrzeb, a przede wszystkim świadczeniu wysokiej jakości usług.

—— —— Jason z Kanady

Zgodnie z zaleceniem mojego przyjaciela wiemy o Hua Xuan Yang, starszym ekspercie w branży półprzewodników i podzespołów elektronicznych, co pozwoliło nam skrócić nasz cenny czas i nie ryzykować próbowania innych fabryk.

—— —— Виктор z Rosji

Im Online Czat teraz
1 2 3 4 5
Shenzhen Hua Xuan Yang Electronics Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki Shenzhen Hua Xuan Yang Electronics Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki Shenzhen Hua Xuan Yang Electronics Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki Shenzhen Hua Xuan Yang Electronics Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki Shenzhen Hua Xuan Yang Electronics Co.,Ltd linia produkcyjna fabryki
Drzwi firmy
Linia produkcyjna
Pokój spotkań
Linia produkcyjna
WARSZTATY

Drzwi firmy

Linia produkcyjna

Pokój spotkań

Linia produkcyjna

WARSZTATY

  • Linia produkcyjna
    Firma zawsze wierzy, że „wymagania klienta to nasze dążenie, interesy klienta są naszymi interesami” i przestrzega filozofii biznesowej: uczciwości, transcendencji, profesjonalizmu i harmonii. Jest to nie tylko produkt wysokiej jakości i niedrogi dla klientów, ale także zależy od poprawy usług i koncepcji. Stał się pomostem na całym świecie i jest zintegrowany z globalną falą ekonomiczną .

  • OEM / ODM
    Zapraszamy do zamówienia OEM i ODM! Dostarczamy niestandardowe produkty i opakowania. Zgodnie z Twoim projektem, możemy wydrukować Twoje logo w produkcie poprzez sitodruk lub druk laserowy, aby spełnić Twoje specjalne wymagania. Możesz wysłać nam wiadomość e-mail. Mamy duże doświadczenie w druku logo i niestandardowych opakowaniach. Zapewnimy Ci wysokiej jakości usługi, zaspokoimy wszystkie Twoje potrzeby
  • R & D
    Mamy czołowy zespół R & D z Chin, który zapewnia produkty wysokiej jakości, aby rozwiązać wszystkie problemy.
Szczegóły kontaktu
Shenzhen Hua Xuan Yang Electronics Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. David Lee

Tel: +86 13417075252

Faks: 86-755-83232335

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Zostaw wiadomość

Oddzwonimy wkrótce!